MENU
Logo Made in Germany IFAT Eurasia 2017

Katılımcılar – Ürünler

17 katılımcı bulundu

atech innovations gmbh

atech: Çeşitli geometrilerdeki ve kanal çapları mikro ve ultrafiltrasyon seramik membranlar ve basınçlı kaplar ıle membranı modüller halinde düzenlemek için alman üreticisi.

BHS-Sonthofen GmbH

BHS-Sonthofen GmbH, karıştırma, parçalama, geri dönüşüm ve filtreleme teknolojilerine odaklanarak mekanik proses mühendisliği için teknik çözümler sunmaktadır.

BROCK Kehrtechnik GmbH

BROCK Kehrtechnik GmbH, üstün kaliteli yol süpürme makinesi üst yapılarının konstrüksiyonu alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yenilikçi bir şirkettir.

DANGO & DIENENTHAL Filtertechnik GmbH

DANGO & DIENENTHAL Endüstriyel Filtreleri: Tam otomatik geri yıkama filtreleri ve hemen hemen tüm sektörlerde sıvı filtreleme için diğer ayırma ekipmanları

Gezer Endüstri Insaat San. Ve TIC. A.S:

GEZER içmesuyu ve atıksu arıtma, demineralizasyon ve deiyonizasyon, çöp sızıntı suyu arıtma, geri kazanım/geri dönüşüm, çamur susuzlaştırma, anaerobik arıtma tesislerinde uzman bir müteahhitlik firmasıdır.

Putzmeister Solid Pumps GmbH

Putzmeister Solid Pumps GmbH, farklı tiplerde arıtma çamuru veya şlam gibi malzemeler için komple çamur nakil sistemleri sağlamaktadır.

Rädlinger primus line GmbH

Rädlinger primus line GmbH, su, gaz ve petrol gibi farklı akışkanlar için basınçlı borularının kazısız rehabilitasyonunda bir çözüm olan Primus Line®'ın üreticisidir.

Rehart GmbH

SCHREIBERTECHNOLOGY ve REHARTPOWER, REHARTGROUP olarak, atık su ve su gücü ile çalışan burgu teknolojisi ile yüksek kalite aşınmaya karşı koruma teknolojilerinde ortağınızdır.

Schütz GmbH Messtechnik

Schütz, gaz kaçağı tespiti ve gaz ölçümü tekniği alanında şebeke revizyonunun bir parçası olarak 48 yıldan uzun süredir faaliyet göstermektedir

WEHRLE Umwelt GmbH

Yüksek kirlilikteki endüstriyel atıksuların ve çöp sızıntı sularının arıtımı ve su geri kazanım projelerinde danışmanlık, mühendislik, anahtar teslimi tesis inşaası ve işletimi.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b