MENU
Logo Made in Germany IFAT Eurasia 2017

atech innovations gmbh

Stand numarası: D-21b

www.atech-innovations.com
info@atech-innovations.com

Hakkımızda

atech innovations gmbh faaliyetlerine 1989´da seramik membranları satarak başlamıştır. 1992´den beri üretiçi olarak da piyasada başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. 1993 yılından itibaren günümüze kadar membran imalatına odaklanmış bulunmaktayız.
Ana faaliyetlerimiz, alüminyum oksit’ten oluşan seramik membranlar ve bu seramik membranlar için basinçli kazanlarin, imalatı ve satışıdır.Ayrica çok çeşitli mikro ve ultra filtrasyon çözümleri sunuyoruz.
Müşterilerimizin belirlediği şartlara kesinikle uyuyoruz. Birçok seramik membran uygulamasındaki edinmiş olduğumuz bilgiler sayesinde uzman danışmanlar olmamız müşterilerimiz tarafından çokça takdir edilmektedir.
Gladbeck / Almanyadaki merkezimizde yaklaşık 2000 m² üzerinde kurulmus bir üretim alanımız var. Mümkün olan en iyi filtrasyon çözümünü bulmak için özel tavsiyelerde bulunarak kimya, biyoteknolojik, gıda/içecek endüstrileri ve atık su arıtma endüstrisinden olan tüm dünyadaki müşterilerilerimize hizmet veriyoruz.Ürünler

atech innovations gmbh, çapraz akışlı mikrofiltrasyon ve ultrafiltrasyon için seramik membranları geliştirir ve üretir. 1989 başında kurulduktan sonra atech başlangıçta Almanyada üçüncü bir şirket tarafından üretilen seramik membranların distribütörü olarak iş yaptı ve aynı zamanda seramik membran teknolojisine dayalı filtrasyon tesisleri geliştirdi, üretti ve sattı. Atech, 1991´de kendi seramik membran üretimini, piyasada olan organik membranlara rekabetçi bir ürünle nüfuz etmek amaçıyla, başlamıştır.

Daha fazla rekabet edebilmek amaciyla mevcut tesislerin büyütülmesi: Asıl hedefiniz var olan bir mevcut tesisi büyütmek, hizmez ömrünü önemli ölçüde uzatmak veya filtreleme kalitesini esasen optimize etmekse, biz aradığınız uzmanlarız. Ürün yelpazemiz, sorunsuz olarak farklı üreticilerden gelen tesisleri donatmak ve modernize etmek için gereken farklı adaptör ve ekipmanlar içeriyor. Mebranlarımızın mümkün olan en iyi filtrasyon sonuçlarını vermesini sağlıyoruz.

Tesisler yapımındaki bilgi birikimimiz bizi ortalamanın üzerinde uzmanlığa sahip bir ortak yapar. 1989´den beri dünya çapında binlerce tesis faaliyete geçirdik. Piyasada öncü bir rol oynamak isteyen herkes olağanüstü kalitede ürünlere ihtiyaç duyuyor ve en iyi satış sonrası hizmetleri sunmak zorundadır. Müşterilerimizin bu konuda 100% güvenebileceği isim atech‘dir. Müşterilerimiz ayrica, anadillerinde sunulan hizmetleri takdir ediyor ve uzun yıllardan beri bizden güvenlerini esirgemiyorlar.

Müşterilerimize membranlarımızın neler yapabileceği konusunda net bir fikir vermek için, pilot tesislerimizle deneme sürüşleri sunuyoruz. Bir maddenin filtrelenebirliğinin ve filtreleme performansının ilk değerlendirmesi için laboratuvarımızda filtreme testleri gerçekleştiriyoruz. Akışkan bileşiminde küçük sapmaların bile filtrasyon performansında değişikliğe neden olabileceğini biliyoruz. Testler, ilerlemenin belirlenmesinde çok önemlidir. Ayrıca müşterilerimizin öncülüğünde testlerde sunuyoruz

Bağlantılar

Adres
atech innovations gmbh
Am Wiesenbusch 26
45966 Gladbeck
Germany

Telefon: +49 2043 94340
Faks: +49 2043 943434

Volkan Ustabas
international sales
Telefon: +49 2043 943425
ustabas@atech-innovations.com


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b