MENU
Logo Made in Germany IFAT Eurasia 2017

BROCK Kehrtechnik GmbH

Stand numarası: E-25b

www.brock-kehrtechnik.de
sales@brock-kehrtechnik.de

Hakkımızda

BROCK Kehrtechnik GmbH, üstün kaliteli yol süpürme makinesi üst yapılarının konstrüksiyonu alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yenilikçi bir şirkettir. Her talep için optimal çözümü buluruz ve uzmanlık bilgimiz sayesinde her zaman yeni, ikna edici ve yenilikçi ürünler tasarlarız. Yetkinlik, kalite ve servis; güvenebileceğiniz mihenk taşlarımızdır. Hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için geleceğe yönelik bir iş birliğinin sorunsuz işlediği güvenilir bir partner olmak istiyoruz.

BROCK yol süpürme araçları konsepti bu nedenle bilinçli bir şekilde modüler sistemde geliştirilmiştir. Şasi tipine bağlı olarak 3 ila 12 m³ hacimli hazneler sol, sağ veya çift taraflı vakumlu süpürme ünitesi ile teslim edilebilir. Özel istekleri yalın ve direkt olarak yerine getiriyoruz. Müşterilerimiz bizdeki öneli standartları belirlediği için şirketimizle olan memnuniyetlerini düzenli olarak sorguluyor ve denetliyoruz.Ürünler

YENİLİK: Mekanik alıcılı yol süpürme makineleri MS1 ve MS2
MS1 ve MS2, elevatör sistemli ve büyük kapasiteli, sürüş ve manevrası kolay olan mekanik alıcılı yol süpürme makineleridir.

SL 140
BROCK SL 140, büyük kentin yoğun alanlarında kendi yolunu kolayca bulur. Muazzam manevra kabiliyeti ve çepeçevre görüşü sayesinde şehir merkezlerimizin en dar sokaklarında bile kolayca çalışabilir.

SL 200 SA
BROCK SL 200 SA - 1.600 litre su tankıyla BELEDİYENİN ÇOK YÖNLÜ KUVVETİ
Yüksek emiş gücüne sahip BROCK SL 200 SA her zaman duruma hakimdir ve tüm temizlik işlerini mükemmel şekilde yerine getirir.
SL 140

SL 140

BROCK SL 140, büyük kentin yoğun alanlarında kendi yolunu kolayca bulur. Muazzam manevra kabiliyeti ve çepeçevre görüşü sayesinde şehir merkezlerimizin en dar sokaklarında bile kolayca çalışabilir.
SL 140 modeli de BROCK bünyesindeki tüm yol süpürme makineleri gibi yüksek emiş gücü ve düşük tüketimi ile öne çıkar.

MS1 and MS2

MS1 and MS2

MS1 ve MS2, elevatör sistemli ve büyük kapasiteli, sürüş ve manevrası kolay olan mekanik alıcılı yol süpürme makineleridir. MS1: Yaklaşık dört metreküp çöp haznesi ve 2500 mm boşaltma yüksekliği sayesinde hem süpürme esnasında hem de bakım işleri sırasında her zaman yeterli alan mevcuttur. MS2: Yaklaşık dört metreküp çöp haznesine sahiptir ve makaslı kaldırma tertibatı ile yandan boşaltma yapılır.

SL 200 SA

SL 200 SA

BROCK SL 200 SA - 1.600 litre su tankıyla BELEDİYENİN ÇOK YÖNLÜ KUVVETİ
Yüksek emiş gücüne sahip BROCK SL 200 SA her zaman duruma hakimdir ve tüm temizlik işlerini mükemmel şekilde yerine getirir. Hem yazın hem de kışın; BROCK modüler sistemi sayesinde SL 200 mevsime, duruma ve operasyon yerinde göre bireysel olarak dönüştürülüp donatılabilir.

Haber ve İnovasyonlar

YENİLİK: Mekanik alıcılı yol süpürme makineleri MS1 ve MS2   MS1 ve MS2, elevatör sistemli ve büyük kapasiteli, sürüş ve manevrası kolay olan mekanik alıcılı yol süpürme makineleridir.

MS1: Yaklaşık dört metreküp çöp haznesi ve 2500 mm boşaltma yüksekliği sayesinde hem süpürme esnasında hem de bakım işleri sırasında her zaman yeterli alan mevcuttur.

MS2: Yaklaşık dört metreküp çöp haznesine sahiptir ve makaslı kaldırma tertibatı ile yandan boşaltma yapılır.

İnanılmaz derecede iyi manevra kabiliyeti sayesinde dar alanlarda ve dar yollarda süpürme yapılabilir. Sürücü koltuğundan olağanüstü görüşü sayesinde işleri daha da kolaylaştırır.

Bağlantılar

Adres
BROCK Kehrtechnik GmbH
Salinger Feld 10a
58454 Witten
Germany

Telefon: +49 2302 589690
Faks: +49 2302 58969150

Tobias Löffelsend
Sales Director
Telefon: +49 2302 589690
sales@brock-kehrtechnik.de


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b