MENU
Logo Made in Germany IFAT Eurasia 2017

Rädlinger primus line GmbH

Stand numarası: D-21d

www.primusline.com
primusline@raedlinger.com

Hakkımızda

Kazısız Boru Rehabilitasyonu için Benzersiz Bir Sistem Üreticisi

Tek bir fikir, basınçlı boru hatlarının kazısız rehabilitasyonu için eşsiz bir sistem olan Primus Line® 'ın başarılı bir gelişimini tetikleyen kıvılcımdı. Rädlinger primus line GmbH, 2001 yılında Rädlinger Grubu'nun bir parçası olarak kurulmuştur. Bavyera'da bulunan tesis, inşaat, inşaat mühendisliği ve Almanya'daki çeşitli alanlarda 1.500'den fazla çalışanı ile önde gelen şirketlerinden biridir.
Primus Line, finansal gücü büyük olan bu özel şirket grubunda yer alan basınç boruları için benzersiz ürünüyle kazısız boru rehabilitasyonu alanında dünya çapında faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan beri kurulum ortakları ağı ve esnek relining sistemi dünya çapında başarıyla gerçekleştirilen çok sayıda projeyle önemli ölçüde büyümüştür. Bugün, merkezi Almanya'da bulunan kazısız teknolojisinin üreticisi, teknoloji ve geliştirme, üretim ve uluslararası satış alanlarında çok sayıda ihtisaslaşmış çalışana sahiptir.Ürünler

Primus Line® - basınçlı borular için asıl çözüm
Primus Line® basınçlı borularının kazısız rehabilitasyonu için esnek bir kazısız rehabilitasyon çözümüdür. Sistem, esnek Kevlar® takviyeli astardan ve özel olarak geliştirilmiş konnektör bağlantı parçalardan oluşur. Primus Line®, mevcut borunun iç cidarına yapışmaz ve kendi başına taşıyıcıdır. Primus Line® ve mevcut boru arasında bir boşluk kalır. Deneyimli mühendisler tarafından geliştirilen sistem, farklı akışkanlarda ve çeşitli uygulama ihtiyaçları için uygundur ve sayısız projelerde kendini kanıtlamıştır.
Oldukça yüksek malzeme mukavemeti ile esneklik - Primus Line®'ın eşsiz yapısı ile karşılıklı özellikleri: Çok katmanlı yapısı ve düşük et kalınlığı, Primus Line® malzemesini kazısız rehabilitasyon için ideal bir sistem haline getirir. Primus Line® farklı alanlarda uygulama ve yüksek verimlilik sağlayan güvenli bir teknolojidir.

Primus Line®

Primus Line®

Primus Line®

Primus Line®

Primus Line®

Primus Line®

Bağlantılar

Adres
Rädlinger primus line GmbH
Kammerdorfer Str. 16
93413 Cham
Germany

Telefon: +49 9971 4003-100
Faks: +49 9971 4003-123

Sener Polat
International Account Manager
Telefon: +49 151 67006337
sener.polat@primusline.com


Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b