MENU
Logo Made in Germany IFAT Eurasia 2017

Rehart GmbH

Stand numarası: D-25a

www.rehart-group.de
ifat@rehart.de

Hakkımızda

REHARTGROUP; atık su teknolojisi, su gücü ile çalışan burgu teknolojisi ve aşınmaya karşı yüksek kalite koruma teknolojisinde uzmandır. Merkezi güney Almanya’da bulunan dünya çapında başarılı grubun, halen yönetim kurulu başkanlığını da yürütmekte olan Klaus Schülein, 1983 yılında REHART GmbH’ı kurmuştur.
SCHREIBERTECHNOLOGY firmasının 2014 yılında entegrasyonu ile birlikte, grup atık su teknolojisi sektöründeki portföyünü önemli ölçüde genişletmiştir. Ekibimiz, atık su arıtma tesislerinizin yenilenmesinde veya konuyla ilgili teknik ekipman hakkındaki sorularınızda size destek verebilecek yetkinliğe sahiptir. Atık su arıtma tesislerini günlük ağır çalışma koşullarına en uygun aksam ile donatabilme becerimizden ötürü, müşterilerimiz aşınmaya karşı koruma teknolojisindeki köklü deneyimlerimizden istifade edebilmektedir. REHARTPOWER, gerek yenilenebilir enerji üretiminde ve gerekse sıvıların Arşimed burgu pompaları ile pompalanmasında kendini kanıtlamış çözümler sunmaktadır.Ürünler

SCHREIBERTECHNOLOGY’nin, eleme prosesini önemli miktarda azaltabilen (%80’e kadar) optimum yıkama ve süzdürme yapan eleme yıkama istasyonu, atık maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürür. Kanalizasyon girişindeki topaklanma oluşumunu minimize etmede doğru komponent olan, çift ızgaralı ince eleği sunuyoruz. Eleğin optimum tasarımı ve 40° lik montaj açısı, eleme örtüsü oluşturmada mükemmel bir katkı sağlamaktadır.
REHART, türlü büyüklük ve tipte burgular ile delikli plakalar söz konusu olduğunda başvurulması gereken bir şirkettir. Burgular; Arşimed burgu pompaları ve su gücü ile çalışan tesislerde REHARTPOWER tarafından kullanılmaktadır. Su gücü ile çalışan bir tesiste kullanıldığında, 22 m boy ve 4 m çapa ulaşan ölçüler problem teşkil etmemekte ve yenilenebilir enerji üretiminde veya örneğin bir atık su arıtma tesisinin deşarjında güvenilir bir alternatif olmaktadır. REHART her türlü aksama en uygun şekilde adapte edilebilen, aşınmaya karşı koruma sunmaktadır.
Eleme yıkama istasyonu

Eleme yıkama istasyonu

SCHREIBERTECHNOLOGY’nin, eleme prosesini önemli miktarda azaltabilen optimum yıkama ve süzdürme yapan eleme yıkama istasyonu, atık maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürür. Geniş haznesi vasıtası ile direk olarak beslenebilmektedir. İleri ve geri dönebilen burgu ile öğütme prosesi süresince yıkanabilir componentler elekten çözünerek geçmektedir. Daha sonra tortular, drenaj ve basınçlandırma için gönderilmekte ve deşarj pompası vasıtası ile dışarı atılmaktadır.

Tamamen kapalı vidalı pompa

Tamamen kapalı vidalı pompa

SCHREIBERTECHNOLOGY’nin tamamen kapalı vidalı pompası, kapalı bir boru içinde atık su ve dönüş suyunu taşımaktadır. Yapısından ötürü bu pompa, betondan karmaşık bir vidalı pompa yatağına gereksinim duymamaktadır. Bu sistemler, mevcut pompa şaftlarının tadil edilerek güçlendirilmesi konusunda ideal seçenektir. Pompanın sofistike yapısı ve sağlam tasarımı, uzun servis ömrü ve düşük bakım ihtiyacını garanti etmektedir.

Su gücü ile çalışan tesis

Su gücü ile çalışan tesis

REHARTPOWER’ın su gücü ile çalışan tesisi sayesinde, çevre dostu yenilenebilir enerji üretebilirsiniz.
Planlanması ve inşasının saha koşullarına en uygun şekilde adapte edilebildiği, farklı tipte tesisler sunmaktayız. Su gücü ile çalışan bir tesis, bir atık su arıtma tesisinin deşarjından çıkan drenaj suyunu güç üretmede kullanabilmektedir. Bu şekilde üretilen güç, atık su arıtma tesisinde direk olarak kullanılabilmekte ve enerji maliyetlerini fark edilir bir biçimde düşürebilmektedir.

Bağlantılar

Adres
Rehart GmbH
Industriestr. 1
91725 Ehingen
Germany

Telefon: +49 9835 97110
Faks: +49 9835 971124

Thomas Fuchs
Sales Engineer Hydro
Telefon: +49 9835 97110
ifat@rehart.de

Yetkili satıcı
aktracon
Halitağa Cad. Ekşioğlu İş Hanı No. 16
Kat:3 Daire:75; 34714 Kadıköy/ İstanbul
Türkiye

Telefon: + 90 216 4185209

info@aktracon.com
www.aktracon.comBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b