MENU
Logo Made in Germany
Tarafından sunulmuştur Logo BMWi
ile işbirliği içinde Logo AUMA
Key-Visual IFAT Eurasia 2017

IFAT Eurasia 2017

16 – 18 Şubat 2017 – İstanbul, Türkiye

IFAT Eurasia 2017 Alman Pavyonuna Hoş Geldiniz

Çevre Teknolojileri Ticaret Fuarı

IFAT Eurasia 2017

 

Çevre Teknolojileri Ticaret Fuarı

 

16 - 18 Şubat 2017

 

İstanbul Fuar Merkezi (İFM) Salon 9-10-11

Türkiye, kentleşme oranı, 80 milyonluk nüfusu ve endüstrileşme oranı nedeniyle hem kentsel atık, hem de endüstriyel atık bakımından atık üretiminde ortalamanın üzerinde rakamlara sahiptir.

Çevre teknolojilerindeki, özellikle çevre faslının açılmasıyla artış gösteren ve Aralık 2009’dan sonra Avrupa Birliği müzakereleri sürecinde başlatılan yönetmelikler, yürütmelikler ve yatırımlar Türkiye’nin dünya sıralamalarında kalabilmesine yardımcı olmuştur.

Yatırım koşulları, Türkiye’deki çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerji sektörleri için cesaret vericidir. Atık yönetimi, su ve atık su ile çevre danışmanlığı alanlarındaki mevcut yatırım fırsatlarına ek olarak hava kontrolü ve deniz kirliliği alanlarında da büyüme beklenmektedir.

Alman şirketleri IFAT Eurasia’da en yeni teknolojilerini ve dünya çapındaki öncü ürünlerini tanıtmaktadırlar.

Alman ortak pavyonu bünyesinde, 16 sergi sahibimiz son model Alman teknolojisini görücüye çıkarmaktadırlar. Alman çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerji endüstrisi, ürünlerinin teknik etkilerini geliştirmede öncüdür.

Sizleri, Alman sergi sahipleri ile başlangıç ilişkileri kurmak veya halihazırdaki ilişkilerinizi pekiştirmek için karşılıklı bilgi ve deneyim alışverişi fırsatlarından yararlanmaya davet ediyoruz.

Uzmanlarımız, sizleri Almanya ile olan ilişkilerinizi geliştirmek ve işinizi geliştirmeye dair ileriye dönük olanaklar hakkında Alman resmi bilgilendirme standında bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.

Federal Ekonomik İlişkiler ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Alman Ticaret Fuarı Endüstrisi Birliği (AUMA) ve Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği (VDA) sizleri IFAT Eurasia 2017’de Alman resmi iştirakine katılmaya davet ediyor.

Alman Pavyonundaki katılımcılar

Ürünler

Rehart GmbH
Hydropower plant
Stand numarası: D-25a

HAMOS GmbH
Metal/Plastic Separator hamos KWS
Stand numarası: D-21a

BHS-Sonthofen GmbH
Rotary Shear (VR)
Stand numarası: D-26b

BROCK Kehrtechnik GmbH
SL 140
Stand numarası: E-25b

atech innovations gmbh
atech-housings are manufactured according EU- or ASME-regulations
Stand numarası: D-21b

Rädlinger primus line GmbH
Primus Line®
Stand numarası: D-21d

Tüm Alman katılımcıları ve ürünlerini görüntüle

Haber ve İnovasyonlar

YENİLİK: Mekanik alıcılı yol süpürme makineleri MS1 ve MS2
MS1 ve MS2, elevatör sistemli ve büyük kapasiteli, sürüş ve manevrası kolay olan mekanik alıcılı yol süpürme makineleridir. MS1: Yaklaşık dört metreküp çöp haznesi ve 2500 mm boşaltma yüksekliği sayesinde hem süpürme esnasında hem de bakım işleri sırasında her zaman yeterli alan mevcuttur. MS2:... | Ek bilgi için

WEHRLE´nin ilk MBR tesisi 25 yıldır işletimde ve çalışmaya devam ediyor
WEHRLE yüksek performanslı Membran Biyoreaktörü (MBR) geliştiren ve kirlilik seviyesi yüksek olan Çöp Sızıntı Suları ve Endüstriyel Atıksuların arıtımında uygulayan ilk firmadır. WEHRLE ilk yüksek performanslı MBR tesisini 1991 yılında kurmuştur ve t... | Ek bilgi için

JET Filtre S
Tam otomatik geri yıkama filtresi JET Filtre S (JET-S), soğutma ve servis suyu tedarik sistemlerinde ve diğer hidrostatik basınç sistemlerinden istenmeyen katı parçacıkları ortadan kaldırır. Ekstraktlar, eksenel yivler (% 100 yüzey filtrasyonu) olan özel yarıklı tüp ... | Ek bilgi için

Haber ve İnovasyonlar
Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b