MENU
Logo Made in Germany
Tarafından sunulmuştur Logo BMWi
ile işbirliği içinde Logo AUMA
Key-Visual IFAT Eurasia 2017

IFAT Eurasia 2017

16 – 18 Şubat 2017 – İstanbul, Türkiye

IFAT Eurasia 2017 Alman Pavyonuna Hoş Geldiniz

Çevre Teknolojileri Ticaret Fuarı

IFAT Eurasia 2017

 

Çevre Teknolojileri Ticaret Fuarı

 

16 - 18 Şubat 2017

 

İstanbul Fuar Merkezi (İFM) Salon 9-10-11

Türkiye, kentleşme oranı, 80 milyonluk nüfusu ve endüstrileşme oranı nedeniyle hem kentsel atık, hem de endüstriyel atık bakımından atık üretiminde ortalamanın üzerinde rakamlara sahiptir.

Çevre teknolojilerindeki, özellikle çevre faslının açılmasıyla artış gösteren ve Aralık 2009’dan sonra Avrupa Birliği müzakereleri sürecinde başlatılan yönetmelikler, yürütmelikler ve yatırımlar Türkiye’nin dünya sıralamalarında kalabilmesine yardımcı olmuştur.

Yatırım koşulları, Türkiye’deki çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerji sektörleri için cesaret vericidir. Atık yönetimi, su ve atık su ile çevre danışmanlığı alanlarındaki mevcut yatırım fırsatlarına ek olarak hava kontrolü ve deniz kirliliği alanlarında da büyüme beklenmektedir.

Alman şirketleri IFAT Eurasia’da en yeni teknolojilerini ve dünya çapındaki öncü ürünlerini tanıtmaktadırlar.

Alman ortak pavyonu bünyesinde, 16 sergi sahibimiz son model Alman teknolojisini görücüye çıkarmaktadırlar. Alman çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerji endüstrisi, ürünlerinin teknik etkilerini geliştirmede öncüdür.

Sizleri, Alman sergi sahipleri ile başlangıç ilişkileri kurmak veya halihazırdaki ilişkilerinizi pekiştirmek için karşılıklı bilgi ve deneyim alışverişi fırsatlarından yararlanmaya davet ediyoruz.

Uzmanlarımız, sizleri Almanya ile olan ilişkilerinizi geliştirmek ve işinizi geliştirmeye dair ileriye dönük olanaklar hakkında Alman resmi bilgilendirme standında bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.

Federal Ekonomik İlişkiler ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Alman Ticaret Fuarı Endüstrisi Birliği (AUMA) ve Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği (VDA) sizleri IFAT Eurasia 2017’de Alman resmi iştirakine katılmaya davet ediyor.

Alman Pavyonundaki katılımcılar

Ürünler

Putzmeister Solid Pumps GmbH
Silo technology
Stand numarası: D-21c

Gezer Endüstri Insaat San. Ve TIC. A.S:
Industrial Waste Water Treatment Plant and Process Rinsing Water Recovery Plants- İzmit / TURKEY
Stand numarası: D-25c

Rädlinger primus line GmbH
Primus Line®
Stand numarası: D-21d

HAMOS GmbH
Plastic/Plastic Separator hamos EKS
Stand numarası: D-21a

atech innovations gmbh
atech's ceramic membranes in stainless steel housing
Stand numarası: D-21b

Putzmeister Solid Pumps GmbH
Piston pump EKO
Stand numarası: D-21c

Tüm Alman katılımcıları ve ürünlerini görüntüle

Haber ve İnovasyonlar

JET Filtre S
Tam otomatik geri yıkama filtresi JET Filtre S (JET-S), soğutma ve servis suyu tedarik sistemlerinde ve diğer hidrostatik basınç sistemlerinden istenmeyen katı parçacıkları ortadan kaldırır. Ekstraktlar, eksenel yivler (% 100 yüzey filtrasyonu) olan özel yarıklı tüp ... | Ek bilgi için

İsviçre’den Çok Büyük Tesis Anlaşması: Yakma fırını altındaki küldeki demir dışı metaller değerli kaynaklara dönüştürülüyor
Günümüze kadar ki en büyük geri dönüşüm teknolojisi siparişi BHS-Sonthofen, İsviçre merkezli DHZ AG tarafından, yakma tesisatı taban külü içine bağlanmış konsantre metallerin işlenmesi için komple bir tesis kurmak üzere görevlendirildi. Tesis, ayrıca metal taşıma malzemelerin geniş bir yelpazesi... | Ek bilgi için

Yeni Çok Amaçlı Şreder (Parçalayıcı, Öğütücü) – tamamı ile yeniden tasarlanmıştır.
Farklı uygulama alanları için yeni tek şaftlı öğütücü, ürün portföyüne eklenmiştir. NGU tipi yeni Çok Amaçlı Öğütücü, şirketin klasik geri dönüşüm tesisleri ve imalat endüstrisinde kullanım için tasarlanmış yeni bir makineyle tek şaftlı öğütücü ürün serisini genişletiyor. Genel olarak, kesilebil... | Ek bilgi için

Haber ve İnovasyonlar
Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b