MENU
Logo Made in Germany
Tarafından sunulmuştur Logo BMWi
ile işbirliği içinde Logo AUMA
Key-Visual IFAT Eurasia 2017

IFAT Eurasia 2017

16 – 18 Şubat 2017 – İstanbul, Türkiye

IFAT Eurasia 2017 Alman Pavyonuna Hoş Geldiniz

Çevre Teknolojileri Ticaret Fuarı

IFAT Eurasia 2017

 

Çevre Teknolojileri Ticaret Fuarı

 

16 - 18 Şubat 2017

 

İstanbul Fuar Merkezi (İFM) Salon 9-10-11

Türkiye, kentleşme oranı, 80 milyonluk nüfusu ve endüstrileşme oranı nedeniyle hem kentsel atık, hem de endüstriyel atık bakımından atık üretiminde ortalamanın üzerinde rakamlara sahiptir.

Çevre teknolojilerindeki, özellikle çevre faslının açılmasıyla artış gösteren ve Aralık 2009’dan sonra Avrupa Birliği müzakereleri sürecinde başlatılan yönetmelikler, yürütmelikler ve yatırımlar Türkiye’nin dünya sıralamalarında kalabilmesine yardımcı olmuştur.

Yatırım koşulları, Türkiye’deki çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerji sektörleri için cesaret vericidir. Atık yönetimi, su ve atık su ile çevre danışmanlığı alanlarındaki mevcut yatırım fırsatlarına ek olarak hava kontrolü ve deniz kirliliği alanlarında da büyüme beklenmektedir.

Alman şirketleri IFAT Eurasia’da en yeni teknolojilerini ve dünya çapındaki öncü ürünlerini tanıtmaktadırlar.

Alman ortak pavyonu bünyesinde, 16 sergi sahibimiz son model Alman teknolojisini görücüye çıkarmaktadırlar. Alman çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerji endüstrisi, ürünlerinin teknik etkilerini geliştirmede öncüdür.

Sizleri, Alman sergi sahipleri ile başlangıç ilişkileri kurmak veya halihazırdaki ilişkilerinizi pekiştirmek için karşılıklı bilgi ve deneyim alışverişi fırsatlarından yararlanmaya davet ediyoruz.

Uzmanlarımız, sizleri Almanya ile olan ilişkilerinizi geliştirmek ve işinizi geliştirmeye dair ileriye dönük olanaklar hakkında Alman resmi bilgilendirme standında bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.

Federal Ekonomik İlişkiler ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Alman Ticaret Fuarı Endüstrisi Birliği (AUMA) ve Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği (VDA) sizleri IFAT Eurasia 2017’de Alman resmi iştirakine katılmaya davet ediyor.

Alman Pavyonundaki katılımcılar

Ürünler

DANGO & DIENENTHAL Filtertechnik GmbH
Filterautomat DDF
Stand numarası: E-25a

Gezer Endüstri Insaat San. Ve TIC. A.S:
Industrial Waste Water Treatment Plant and Process Rinsing Water Recovery Plants- İzmit / TURKEY
Stand numarası: D-25c

WEHRLE Umwelt GmbH
Leachate treatment plant, Tirol/Austria
Stand numarası: D-25c

Rädlinger primus line GmbH
Primus Line®
Stand numarası: D-21d

Schütz GmbH Messtechnik
GMS 4000
Stand numarası: D-22c

Rehart GmbH
Screen washing station
Stand numarası: D-25a

Tüm Alman katılımcıları ve ürünlerini görüntüle

Haber ve İnovasyonlar

İsviçre’den Çok Büyük Tesis Anlaşması: Yakma fırını altındaki küldeki demir dışı metaller değerli kaynaklara dönüştürülüyor
Günümüze kadar ki en büyük geri dönüşüm teknolojisi siparişi BHS-Sonthofen, İsviçre merkezli DHZ AG tarafından, yakma tesisatı taban külü içine bağlanmış konsantre metallerin işlenmesi için komple bir tesis kurmak üzere görevlendirildi. Tesis, ayrıca metal taşıma malzemelerin geniş bir yelpazesi... | Ek bilgi için

WEHRLE arıtım teknolojileri portföyüne BIOSTREAM® biyoreaktör teknolojisini ekledi
BIOSTREAM® biyoreaktör teknolojisi yüksek kirlilikteki atıksuları düşük enerji ve çok düşük havalandırma ihtiyacı ile aerobik olarak arıtmaktadır. Anaerobik atıksu arıtımını tercih etmeyen; yüksek verimlilikte, kompakt, düşük işletim maaliy... | Ek bilgi için

WEHRLE´nin ilk MBR tesisi 25 yıldır işletimde ve çalışmaya devam ediyor
WEHRLE yüksek performanslı Membran Biyoreaktörü (MBR) geliştiren ve kirlilik seviyesi yüksek olan Çöp Sızıntı Suları ve Endüstriyel Atıksuların arıtımında uygulayan ilk firmadır. WEHRLE ilk yüksek performanslı MBR tesisini 1991 yılında kurmuştur ve t... | Ek bilgi için

Haber ve İnovasyonlar
Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b