MENU
Logo Made in Germany IFAT Eurasia 2017

İsviçre’den Çok Büyük Tesis Anlaşması: Yakma fırını altındaki küldeki demir dışı metaller değerli kaynaklara dönüştürülüyor

Günümüze kadar ki en büyük geri dönüşüm teknolojisi siparişi

BHS-Sonthofen, İsviçre merkezli DHZ AG tarafından, yakma tesisatı taban külü içine bağlanmış konsantre metallerin işlenmesi için komple bir tesis kurmak üzere görevlendirildi. Tesis, ayrıca metal taşıma malzemelerin geniş bir yelpazesini işleyebilir ve rafine edebilir özelliktedir. BHS'nin geri dönüşüm makineleri, her iki işleme hattının temel bileşenleri olup. verimli ve seçici parçalama işlemlerine izin vermektedirler. İsviçre’den gelen bu sipariş, geri dönüşüm teknolojisi bölümüne günümüze kadar gelen en büyük sipariş niteliğini taşımaktadır.


Zürih yakınlarındaki Lufingen'de bulunan İsviçre şirketi DHZ AG, modern bir katı atık depolama sahası ve bağlantılı geri dönüşüm tesisi işletmektedir. Bu tesis, katı atık depolama sahasına konulan materyallerin kirleticilerden ayrılması için kullanılır; tabaka tabaka depolanıp, tortu oluşması yerine materyaller ayrıştırılır ve daha sonra de işlenirler. Yılda 100.000 tondan fazla kül kapasitesine sahip atık yakma tesislerinden çıkan kül işleme için supersort® tesisi, geri dönüşüm tesisinin büyük bir kısmını kaplamaktadır.

Exhibitor: BHS-Sonthofen GmbH

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
atech innovations gmbh
Stand numarası: D-21b
BHS-Sonthofen GmbH
Stand numarası: D-26b